Nitelikli Hizmet Üretir

Tarım Danışmanları Derneği Sertifikalı Eğitimi

Tarım Danışmanları Derneği TDD üyelerinin sektör firmalarıyla buluştuğu, sponsorlu toplantı organizasyonlarını gerçekleştiren Ajansımız, serbest tarım danışmanlarının belgelerine vize alabilmek için ihtiyaç duydukları sertifikalı eğitim programlarını da organize ediyor.

Son dönemde sponsorlarımızın desteği ile gerçekleşen iki ayrı organizasyonda toplam 123 danışman, sertifikalarını aldılar.

Firmaların talepleri doğrultusunda organize edilen toplantılarda sponsor firmanın sadece sunum materyali ile toplantı yerine gelmesi yeterli oluyor.

Organizasyon boyunca ihtiyaç duyulacak her türlü hizmeti ve hazırlığı Ajans olarak gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda sponsorun tanıtım materyalini de Antalya içinde ise yerinden, değilse kargo yoluyla teslim alıyoruz ve toplantı salonunu gereği gibi hazırlıyoruz. Sponsorluk bedeline, organizasyonun maliyeti dışında, dernek için tahsis edilen bağış tutarı ile Ajans hizmet bedeli dâhil ediliyor. Varsa promosyon materyalinin dağıtımını da yapan Ajansımız, fiyatlandırmayı kişi başı katılımcı üzerinden yapıyor ve hiçbir ilave ücret talep etmiyor.

Firmalar, sponsorluk karşılığında, yaklaşık 140 kadar Dernek üyesine yönelik davet çalışmasını sağlıyoruz ve örneğin akşam yemeği ile birlikte düzenlenen bir toplantıda, ortalama 60 kişilik katılım sağlanabiliyor.

Böyle bir çalışmada en yüksek verimi sağlamak için davet çalışmalarımızı organizasyon tarihinden en az 8 gün önce başlatmamız gerekiyor. SMS gönderimi, e-posta bildirimi ve telefon yoluyla gerçekleştirdiğimiz duyuru ve davet çalışmasını, sosyal medya üzerinde de sürdürüyoruz ve bu sayede Dernek üyesi olmayan serbest tarım danışmanlarının da katılımını sağlayabiliyoruz. Bu sayede Derneğin üye sayısı da gün geçtikçe artıyor. Ajansımız TDD ile arasındaki sözleşme gereği bu organizasyonları gerçekleştirme yetkisi karşılığında Derneğin her türlü sekreterlik işlerini de başarıyla yürütüyor…

Sipariş Formu

İletişim Formu