Nitelikli Hizmet Üretir

İspanya Barselona Turu

Konya Meyve ve Sebze Komisyoncuları Derneği KONMESKOM yöneticileri, Mayıs 2014’te İspanya’nın Barselona kentine özel bir teknik gezi hazırlamamızı istedi.

Teknik gezi kapsamında “Mercabarna” adıyla bilinen Barselona Toptancı Hali ve Barselona’da bir tür kalkınma ajansı gibi çalışan “Barcelona Activa” adlı özerk kuruluş ile Türkiye’de “Olmuksan” adıyla yapılanmış, oluklu mukavva ambalaj üreticisi “IPapers” firmasının üretim tesislerini de ziyaret etmek istediler. Ajansımız seyahatle ilgili her türlü hizmeti organize ederken bu kuruluşlarla yürütülmesi gereken her türlü iletişimi de gerçekleştirerek randevuları aldı ve ziyaretlerin kusursuz şekilde tamamlanmasını sağladı.

Tam zamanlı Türkçe-İspanyolca rehberimiz Pınar Demirel’in de yardımlarıyla her üç kuruluşa yapılan ziyaretlerde, sunumları izledik ve gelecek için, katılımcılarla aralarındaki iletişim kanallarını oluşturduk. Mercabarna Hali’nin ve IPapers tesislerinin gezilmesiyle birlikte, planlanan bütün aktiviteleri yerine getirdikten sonra Barselona şehrini, La Sagrada Familia ve Nou Camp Stadı da dâhil olmak üzere gezdik, gördük…

Hiçbir sorun yaşamayan katılımcılarımız, iki akşam otelde ve bir akşam da “Flamenko Gecesi” etkinliğinde akşam yemeklerini yediler. Özel teknik gezi formatında kurguladığımız seyahatimiz, işlev açısından tıpkı planlandığı gibi gerçekleşti ve KONMESKOM başta olmak üzere, Derneğin davetlisi olarak katılan Gümrük ve Ticaret Bakanlığından üst düzey bürokratlar ile Konya Büyükşehir Belediyesi yetkilileri de en üst düzeyde memnuniyetle, yurda döndüler.

KONMESKOM yönetimine ve diğer katılımcılarımıza gösterdikleri teveccüh için tekrar teşekkür ederiz…

Sipariş Formu

İletişim Formu